SeiTai

Bezpieczny System Terapeutyczny (chiropraktyka i masaż), stworzony po to by przywrócić zachwianą równowagę w ciele.

To metoda pracy z ciałem bazująca na technikach uciskowych oraz chiropraktyce, uwzględniająca anatomiczne taśmy mięśniowo-powięziowe. Wykonywana przez ubranie, bez używania środków poślizgowych.

Zadaniem terapii SeiTai jest przywrócenie fizjologicznego układu szkieletu. Walka z asymetryczną postawą, jest rozwiązaniem wielu problemów bólowych czy estetycznych naszego ciała.

Zabieg ten, składający się z chiropraktyki, głębokiego masażu i stretchingu wykonywany jest w całości na macie. Podczas sesji SeiTai, pacjent zmienia pozycję kilka razy. Przyjmuje pozycję siedzącą, leżącą na plecach, na brzuchu, na bokach. Masowane jest całe ciało i mobilizowane są wszystkie stawy.

Pacjent ubiera się do zabiegu w luźny strój sportowy i przyjmuje pozycję polecane przez terapeutę. Pozycja siedzenia, leżenia przodem, tyłem i bokiem.

Zadaniem terapeuty SeiTai jest wypracowanie symetrii w układzie kostnym, przede wszystkim w kościach miednicy. Istniejąca asymetria zakłóca położenie środka ciężkości, doprowadza do asymetrycznych przeciążeń kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych. Taki długotrwały proces, doprowadza do degeneracji stawów, osłabienia przeciążonych grup mięśniowych, biomechanicznej zmiany fizjologii ruchu naszego ciała. Asymetria jest przyczyną nie tylko bólu w obrębie aparatu ruchu (mięśnie, stawy, kości) ale może być przyczyną wszelkich schorzeń wewnątrz narządowych.

Źródło: www.seitai.pl


powrót
Logo

Masaż leczniczy Dawid Nogły

Nasz Gabinet masażu oferuje masaże lecznicze jak i relaksacyjne. Masaż leczniczy którego celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobą. Masaż bańką chińską wzmacniający układ odpornościowy, działający ujędrniająco na skórę. Masaż relaksacyjny: zindywidualizowany zabieg, korzystnie wpływający na ciało i umysł - odprężając oraz uspokajając. Zapraszamy.

Telefon kontaktowy:

Adres e-mail: info@skuteczny-masaz.pl

zadaj pytanie online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.