Tel

Telefon kontaktowy:

+48 723 794 211

Tel

Adres e-mail:

info@skuteczny-masaz.pl zadaj pytanie online

Pierwsza wizyta

1. Przybycie do gabinetu

Pamiętaj aby przynajmniej na godzinę przed masażem unikać zbyt ciężkich, obfitych posiłków. Najlepiej przybyć minimum 10 min przed zabiegiem. Warto ubrać się swobodnie i wygodnie.

2. Przygotowanie i rozpoczęcie zabiegu

Od momentu wejścia do gabinetu jesteś pod opieką specjalisty. Masażysta przeprowadzi z Tobą wywiad, aby mieć pewność, iż zabieg będzie dla Ciebie korzystny i nie ma przeciwwskazań do jego wykonania - twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Zostaniesz zapytany o informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia, wszelkich dolegliwości, kontuzji. Po udzieleniu tych informacji zostaniesz poinformowany jak będzie wyglądał zabieg oraz jak powinieneś się do niego przygotować.

Następnie masażysta zostawi Cię na chwilę w gabinecie, abyś mógł spokojnie przygotować się do zabiegu zgodnie z jego zaleceniami.

3. W czasie masażu

Podczas zabiegu zawsze czujesz się komfortowo i bezpiecznie. Strefy intymne zawsze są zasłonięte przy pomocy ręczników. Możesz czuć się swobodnie - jesteś w rękach profesjonalistów.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek sugestie czy to będzie chodziło o temperaturę w pokoju, zbyt mocny lub za słaby ucisk masażysty, czy o zwrócenie uwagi na bardziej wymagające partie Twojego ciała - powiedz o tym, aby terapeuta mógł dostosować zabieg do twoich indywidualnych potrzeb. Ty jesteś najważniejszy.

4. Po masażu

Po zakończonym zabiegu masażysta zostawi Cię w gabinecie abyś mógł spokojnie się ubrać i zaczeka na Ciebie przed gabinetem.


Jeśli w dalszym ciągu masz do nas jakieś pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie.


powrót
Logo

Masaż Żory, Jastrzębie Zdrój - Gabinet i Dojazd do domu klienta

Nasz Gabinet masażu w Żorach oferuje masaże lecznicze jak i relaksacyjne. Masaż leczniczy którego celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobą. Masaż bańką chińską wzmacniający układ odpornościowy, działający ujędrniająco na skórę. Masaż relaksacyjny: zindywidualizowany zabieg, korzystnie wpływający na ciało i umysł - odprężając oraz uspokajając. Zapraszamy.

Telefon kontaktowy: +48 723 794 211

Adres e-mail: info@skuteczny-masaz.pl

zadaj pytanie online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.