Tel

Telefon kontaktowy:

+48 723 794 211

Tel

Adres e-mail:

info@skuteczny-masaz.pl zadaj pytanie online

Masażyści z doświadczeniem

Dawid Nogły:

Jestem dyplomowanym masażystą, dla którego masaż to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Świadczę profesjonalne usługi masażu relaksacyjnego, leczniczego oraz bańką chińską. Jeśli zatem boli Cię kark, masz siedzącą pracę, która źle wpływa na Twój kręgosłup, jesteś zestresowany i przemęczony a jedyne, o czym marzysz to odprężenie, oddaj swoje ciało w moje ręce. Sprawię, że Twoje mięśnie się rozluźnią, a Twój umysł odpocznie. Zabieg dopasowany do Twoich potrzeb pozwoli Ci szybko odzyskać dobre samopoczucie.

Aby masaż przyniósł najlepsze skutki osoba, która się mu poddaję, powinna być zrelaksowana. Atmosfera, w jakiej odbywa się zabieg, jest zatem bardzo ważna. Z tego względu moja oferta obejmuje masaż w przytulnym gabinecie w Żorach oraz dojazd do klienta na terenie Żor, Jastrzębia Zdroju, Pawłowic i okolic. Dobrze znane miejsce, w którym osoba masowana czuje się komfortowo, sprzyja odprężeniu.

Wykształcenie

Ukończyłem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Rybniku w kierunku technik masażysta, co pozwala mi w pełni profesjonalnie świadczyć usługi masażu. Nieustannie staram się jednak rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Ukończyłem m.in. kurs masażu tkanek głębokich, szkolenie dotyczące mięśniowo-powięziowego rozluźniania energetycznego z zakresu uwalniania napięć i balansowania miednicy. Mam za sobą także liczne kursy doskonalące technikę masażu relaksacyjnego.

Doświadczenie

W praktyce swoje umiejętności doskonaliłem najpierw w Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Bushido w Rybniku, gdzie zyskałem doświadczenie w zakresie masaży leczniczych. Obecnie pracuję w czterogwiazdkowym hotelu Diament w Ustroniu, wykonując masaże lecznicze i relaksacyjne. Współpracuję także z Uzdrowiskowym Instytutem Zdrowia „Ustroń", gdzie prowadzę zajęcia jako instruktor rekreacji ruchowej.

Promocja zdrowia

Promocja zdrowia jest dla mnie ważną kwestią, dlatego często uczestniczę w różnego rodzaju wydarzeniach, które propagują tę ideę. Poniżej znajdziecie kilka linków do imprez, w których brałem udział:


powrót
Logo

Masaż Żory, Jastrzębie Zdrój - Gabinet i Dojazd do domu klienta

Nasz Gabinet masażu w Żorach oferuje masaże lecznicze jak i relaksacyjne. Masaż leczniczy którego celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobą. Masaż bańką chińską wzmacniający układ odpornościowy, działający ujędrniająco na skórę. Masaż relaksacyjny: zindywidualizowany zabieg, korzystnie wpływający na ciało i umysł - odprężając oraz uspokajając. Zapraszamy.

Telefon kontaktowy: +48 723 794 211

Adres e-mail: info@skuteczny-masaz.pl

zadaj pytanie online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.